tel. 068 45 44 088
e-mail: sekretariat@gimnazjumnr2.pl
A- A A+

lubrza2017

W dniach 12-14 czerwca klasa III c wyjechała się na pożegnalny biwak do Lubrzy. Były spacery nad jezioro, długie rozmowy w domkach i ogniska, podczas których graliśmy w „Mafię”, próbując rozwiązać zagadki kryminalne.

Główną atrakcją był spływ kajakowy rzeką Paklicą, który okazał się nie lada wyzwaniem. Wiosłowaliśmy dzielnie, ale pogoda nie była najlepsza i to ostatecznie przesądziło, że po przepłynięciu 2/3 trasy i posiłku regeneracyjnym (pyszna i cieplutka grochówka z wkładką), prawie nikt nie miał ochoty płynąć dalej. Na szczęście organizator mógł odebrać nas z miejsca postoju. Uff…

 

Trzy dni szybko minęły i trzeba było wracać do domu, pozostały kolejne wspomnienia z czasu nauki w gimnazjum.

 

więcej zdjęć