tel. 068 45 44 088
e-mail: sekretariat@gimnazjumnr2.pl
A- A A+

Z okazji XIV Winobraniowego Festiwalu Piłki Ręcznej "Handbalobranie 2015", zapraszamy na mecze. Terminarz rozgrywek:

PIĄTEK 11.09.2015 HALA Gimnazjum 2 ul. Św. Cyryla i Metodego 9

1. 14:00 UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - KS SPR CHROBRY GŁOGÓW 97
2. 14:45 ŚKPR ŚWIDNICA - UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA B 99
3. 15:25 MKS ZAGŁĘBIE I LUBIN - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 97
4. 16:10 MSPR SIÓDEMKA I LEGNICA - UKS TRÓJKA NOWA SÓL A 99
5. 16:50 MKS ZAGŁĘBIE LUBIN - UKS TROPS PODDĘBICE A 99
6. 17:30 MSPR SIÓDEMKA II LEGNICA - KS LEW KŁODZKO B 99
7. 18:10 CHKS I ŁÓDŹ - UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA B 99
8. 18:50 UKS ANILANA ŁÓDŹ - UKS TRÓJKA NOWA SÓL A 99
9. 19:30 CKS SZCZECIN - ZS NR 1 PŁOCK 97
10. 20:15 MSPR SIÓDEMKA I LEGNICA - UKS TROPS PODDĘBICE A 99

SOBOTA 12.09.2015 HALA Gimnazjum 2 ul. Św. Cyryla i Metodego 9

11. 08:00 MKS ZAGŁĘBIE LUBIN - MSPR SIÓDEMKA I LEGNICA A 99
12. 08:40 CHKS I ŁÓDŹ - KS LEW KŁODZKO B 99
13. 09:20 MKS ZAGŁĘBIE I LUBIN - CKS SZCZECIN 97
14. 10:05 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA 97
15. 10:50 KS SPR CHROBRY GŁOGÓW - ZS NR 1 PŁOCK 97
16. 11:35 MSPR SIÓDEMKA I LEGNICA - UKS ANILANA ŁÓDŹ A 99
17. 12:15 CHKS I ŁÓDŹ - ŚKPR ŚWIDNICA B 99
18. 12:55 UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - MSPR SIÓDEMKA II LEGNICA B 99
19. 13:35 MKS ZAGŁĘBIE LUBIN - UKS TRÓJKA NOWA SÓL A 99
20. 14:15 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - CKS SZCZECIN 97
21. 15:00 MKS ZAGŁĘBIE I LUBIN - KS SPR CHROBRY GŁOGÓW 97
22. 15:45 ŚKPR ŚWIDNICA - KS LEW KŁODZKO B 99
23. 16:25 UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - ZS NR 1 PŁOCK 97
24. 17:10 MKS ZAGŁĘBIE LUBIN - UKS ANILANA ŁÓDŹ A 99
25. 17:50 UKS TROPS PODDĘBICE - UKS TRÓJKA NOWA SÓL A 99
26. 18:30 UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - KS LEW KŁODZKO B 99
27. 19:10 CHKS I ŁÓDŹ - MSPR SIÓDEMKA II LEGNICA B 99
28. 19:50 UKS TROPS PODDĘBICE - UKS ANILANA ŁÓDŹ A 99
29. 20:30 MKS ZAGŁĘBIE I LUBIN - UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA 97
30. 21:15 ŚKPR ŚWIDNICA - MSPR SIÓDEMKA II LEGNICA B 99

NIEDZIELA 13.09.2015 HALA Gimnazjum 2 ul. Św. Cyryla i Metodego 9

31. 08:00 V A - V B 99
32. 08:40 IV B - IV A 99
33. 09:20 KS SPR CHROBRY GŁOGÓW - CKS SZCZECIN 97
34. 10:00 III A - III B 99
35. 10:40 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - ZS NR 1 PŁOCK 97
36. 11:25 II B - II A 99
37. 12:05 UKS SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - CKS SZCZECIN 97
38. 12:50 I A - I B 99
39. 13:30 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - KS SPR CHROBRY GŁOGÓW 97
40. 14:15 MKS ZAGŁĘBIE I LUBIN - ZS NR 1 PŁOCK 97