tel. 068 45 44 088
e-mail: sekretariat@gimnazjumnr2.pl
A- A A+

slajd1

slajd2

 

*********************************

Rok szkolny 2015/2016

pigmalion ekolandia1

pigmalion ekolandia2

*********************************

 

Grupa Pigmalion
Grupa Pigmalion

Grupa Pigmalion
Grupa Pigmalion

Rok szkolny 2012 - 2013

Zespół Pigmalion

instruktor: Elżbieta Panek Grupa plastyczna Pigmalion: Weronika Lehmann, Katarzyna Łazewska, Aleksandra Rapeła, Kinga Świątek, Klaudia Stefczuk, Beata Ligocka, Oliwia Bichta, Dominika Wajler, Hanna Szarkowska, Adrian Peno, Magdalena Trubiłowicz, Michał Pokrzywniak.
     Nasze działania to przede wszystkim prace, które wykonujemy na dużych formatach z różnorodnych materiałów. Szkicujemy, malujemy, planujemy oraz realizujemy projekty indywidualnie i w grupach. Celem naszych działań jest kreatywne rozwiązywanie problemów plastycznych. Stanowimy zgraną grupę , która tworząc nie tylko uczy się ale jeszcze przy tym dobrze się bawi.

Grupa Pigmalion
Grupa Pigmalion
Grupa Pigmalion
Grupa Pigmalion
Grupa Pigmalion
Grupa Pigmalion

Rok szkolny 2011 - 2012

Zespół Pigmalion


Autor: Alicja Janiszewska

Prezentacja działalności grupy Pigmalion

Opracowanie techniczne: Ingram Kalina - klasa 1c

Rok szkolny 2010 - 2011

Człowiek nie rodzi się na bezludnej wyspie, lecz wśród ludzi .Dlatego tak bardzo potrzebuje drugiego człowieka obok siebie. Potrzebuje go w radosnych chwilach, aby wspólnie się cieszyć ,bo „radość dzielona z drugim jest podwójną radością”, oraz w trudnych chwilach ,gdyż „smutek dzielony z drugim jest o połowę mniejszym smutkiem”

„Życzę tobie”

Na zajęciach tworzymy różnorodne prace plastyczne - płaskie i przestrzenne. Wykorzystujemy ciekawe materiały, rozwiązujemy problemy plastyczne. Grupa plastyczna Pigmalion wykonuje dekoracje do uroczystości szkolnych, przygotowuje wernisaże, bierze udział w konkursach plastycznych ale przede wszystkim bawi się plamą, kreską i fakturą.

To My